Jaarvergadering 28 maart druk bezocht

De jaarvergadering 28 maart was druk bezocht. De grote zaal in het Kulturhus was goed gevuld. De voorzitter Anne van Driesten heeft verteld waar we ons het afgelopen jaar mee bezig hebben gehouden en wat er op de planning staat voor 2019. Daarnaast hebben we afscheid genomen van twee bestuursleden; Lammert Lagerweij en Eelco Kingma. Zij zijn door het bestuur maar ook door wethouder Willemien Vreugdenhil en wijkregisseur Mattijs Bouwman bedankt voor hun jarenlange inzet.

Ook is er aandacht geweest voor de toekomstige ontwikkelingen in Wekerom Oost. Mari√ętte Pol en Mark van Mourik van de gemeente Ede hebben hierover een presentatie gegeven. Zodra er meer bekend is volgen er nieuwe bewonersavonden.

Op deze website kunt u de notulen terugvinden onder het kopje informatie.